ביטוח נסיעות
null

טסים לחו"ל? כך תבחרו ביטוח נסיעות

טסים לחו"ל? כך תבחרו ביטוח נסיעות

אין כמו לנסוע לחופשה לחו"ל להתרעננות, אם זה לבד, עם כל המשפחה או בכלל למטרות עבודה. בין התכנונים והאריזות, חידוש דרכונים ורכישת כרטיסי הטיסה, אסור לשכוח גם את הביטחון האישי, לשם כך קיים ביטוח נסיעות לחו"ל.


ביטוח הנסיעות כולל בתוכו שני פרמטרים עיקריים: ביטוח בריאות בחו"ל וביטוח מטען. כאשר משווים את מחירי הביטוח, חשוב לבדוק שהפוליסה המוצעת תקנית וכוללת את כל מרכיבי הביטוח. ביטוח הבריאות כולל: חילוץ וטיפול במקרה של תאונה, הוצאות טיפול ואשפוז, פינוי מוטס לארץ, ייעוץ רפואי, קניית תרופות, טיפולי שיניים בחירום. ביטוח המטען כולל: אבידה או גניבה של מטען יקר ערך. כמובן שניתן להוסיף ולהרחיב את הגדרות הפוליסה עבור סיכונים נוספים, בהתאם לצורך.

 

לפני הכול הגדירו את אופי הטיול ובדקו מהם הצרכים שלכם מפוליסת ביטוח נסיעות  כך לדוגמא, במידה ואתם נוסעים לטיול ספורט אתגרי (סקי וכד') ניתן לרכוש חבילת ביטוח נסיעות שתכלול ביטוח רפואי מורחב.  גם תרמילאים שנוסעים לטיול ארוך צריכים לחשוב על חבילה המותאמת להם אישית . בנוסף, משפחות שנוסעות עם תינוקות או נשים בהריון צריכות להתאים את פוליסת ביטוח הניסעות לחו"ל  בהתאם למצבם הרפואי.

 

מומלץ לא להסתפק ברכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל כללית

חשוב לבצע בדיקה מקיפה עבור ביטוח נסיעות המותאם אישית לצרכי הנסיעה שלכם ורק אז להשוות בין המחירים. בנוסף, חשוב לבדוק גם את התנאים של חברות הביטוח: תקרת כיסוי למקרה חירום רפואי, תקרת הכיסוי לתרופות, זמן תשלום תביעות, כיסוי במקרה של הריון ולידה, משך תקופת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל, מקום הטיפול הרפואי במקרה חירום, תקרת החזר במקרה של גניבת המטען, זמינות מוקד הביטוח ועוד.

 

לסיכום, טיסה לארץ אחרת היא מהנה ומרגשת, אולם במקרה של מקרה חירום רפואי או אובדן מטען הנסיעה עלולה להפוך לעוגמת נפש של ממש. הקפידו לבטח את עצמכם טרם הנסיעה בהתאם והכי חשוב: סעו בשלום ותחזרו בשלום. נסיעה מהנה