ביטוח רכב
null

כל הדרכים לרכישה נכונה של ביטוח מקיף לרכב

מתקשים להשוות בין הצעות ביטוח מקיף? אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר:

תאונות, גניבות, נזקי טבע, חבלות בזדון ושריפות אלו רק חלק מהנזקים שעלולים להיגרם לרכב שלכם. ביטוח מקיף לרכב נועד בדיוק למקרים הללו ותפקידו הוא לפצות אתכם על הנזק הכספי שעלול להיגרם לרכב כתוצאה מכל אלו, החל מהוצאות תיקונים ואספקת רכב חלופי וכלה בזיכוי כספי של מלא שווי הרכב במקרה של גניבה או נזק חמור.

 
הצעת המחיר עבור פוליסת ביטוח מקיף משתנה בהתאם לגורמים שונים: סוג הרכב ושנת הייצור, מחיר החלפים, נתונים סטטיסטיים על גניבת סוג הרכב, מספר תביעות קודמות, מין הנהג, וותק הנהיגה ועוד. בעת השוואת ביטוח מקיף לרכב, אל תתמקדו רק במחיר הסופי, עשו שכלול של מגוון פרמטרים ושירותים שהביטוח המקיף מציע: 

 

שירותים נלווים - בדקו מה הביטוח מציע: ביטוח שמשות, גרירת רכב, שירותים עד הבית, שכר טרחה של עו"ד, רכב חלופי וכד', לפעמים שווה לשלם מעט יותר על מנת לכלול שירותי גרירה כאשר האוטו נתקע, במקום להתקשר לגרר פרטי ולחכות שעות.


נזקים – השוו כיצד מפצה הביטוח בכל אחד מהמקרים: גניבה, תאונה נזקי טבע וכו', מה גובה ההשתתפות העצמית, מה כולל הביטוח במקרה של נזק: פחחות, צבע, רדיו, גרירה, רכב חלופי, שמשות, צד ג' וכו'.


שירות לקוחות - אין דבר יותר מעצבן מלהיתקע בשעות הערב בבעיה, להתקשר לחברת הביטוח ולגלות שאין מענה, בדקו היטב מה הן שעות הפעילות של מוקד הלקוחות לפני שאתם רוכשים את הביטוח, חלק מחברות הביטוח מפעילות מוקד חירום שזמין 24/7, מה שיהפוך את החיים שלכם להרבה יותר קלים.


זמנים ומספרים - קראו היטב את האותיות הקטנות: תוך כמה ימים מבטיחים לכם פיצוי כספי והאם מתחייבים לכך, כמה שנים אחורה נבדק העבר הביטוחי שלכם, מה שווי הנזק בו הרכב מוכרז כ"טוטאל לוס", תוך כמה זמן מקבלים רכב חלופי ובאילו תנאים.


לסיכום: אמנם השוואת המחירים בין פוליסות ביטוח מקיף שונות גוזלת זמן ודורשת השקעה, אולם בסופו של דבר היא משתלמת לטווח הארוך ויכולה לחסוך זמן רב ועלויות מיותרות.